בשנת 1993 נוסדה חברת MTI בע"מ על ידי רוני ונסים שאול. מיום היווסדה רכשה MTI ידע רב, מוניטין, בסיס שירות איכותי, לצד חדשנות יצרנית והתאמה ייחודית. לחברה קו רחב של מגוון מוצרי אמבטיה, עיצוב ייחודי וקלאסי, סדרת Gold Line, ספא לחצר ואגניות המהווים ביחד כ - 120 דגמים שונים ב-15 צבעים מגוונים, אשר כולם מיוצרים במפעלי החברה.

הייחודיות של האמבטיות שלנו

אמ.טי.אי היא החברה היחידה בישראל בעלת מפעל לייצור אגניות, ספא ואמבטיות. המפעל מאפשר לחברה אספקה זמינה ומהירה, ובפרט יכולת בקרת איכות ייחודית ברמה גבוהה. MTI היא החברה המובילה והגדולה בישראל בשוק האמבטיות בישראל. האיכות הגבוהה של האמבטיות מתבטאת באקריל האיכותי שנרכש מהחברות המובילות והידועות בשוק האקריל הבינלאומי, חברת ® LUCITE ארצות הברית ו® LUCITE אנגליה. MTI היא היחידה בעולם שמייצרת אמבטיות בעלות חיזוק היקפי מפלדה,  בניגוד לשאר היצרנים המשווקים אמבטיות עם חיזוק עץ היקפי. ייצור אמבטיה במפעל מלווה בבקרת איכות מהמתקדמות ביותר בעולם, כל אמבטיה עוברת בדיקות מיוחדות של ניקוז מים ובקרת איכות ייחודית ונשקלת באמצעים אלקטרוניים.

איכות מערכות העיסוי והג'קוזי

הניסיון העשיר שלנו מסייע לנו לייצר מערכות עיסוי ברמה גבוהה. כל מערכת עיסוי מיוצרת בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח ודרישותיו. לרשות הלקוח עומד צוות שירות הלקוחות של החברה, שילווה את התהליך החל מעיצוב מערכת העיסוי / ג'קוזי ועד לפרטים הטכניים כגון מיקום הג'קוזי / מערכת העיסוי בבית.

כל המרכיבים של מערכת העיסוי עומדים בתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי. המערכת של גוף החימום עשויה נירוסטה, בלעדית וייחודית לחברת MTI.

אגניות המותאמות לשוק הישראלי

נכון לשנת 2014 MTI החלה בייצור קו חדש של אגניות מיוחדות המותאמות לצרכים ולדרישות של השוק הישראלי, בהתקנה מעל הריצוף או בהתקנה שטוחה. האגניות כוללות תעלת ניקוז וסיפון בעיצוב איטלקי. אגניות אלו נוספות לקו הייצור של האגניות דמויות חרס.  לרשות הלקוח עומדות מידות מיוחדות המאפשרות להתאים את מוצרנו לכלל הסוגים של חדרי הארונות באמבטיה. כל האגניות ניתנות לייצור (בנוסף לצבעים הסטנדרטיים לבן ופרגמון) בצבעים שונים. 

מערכות ספא לגינה ולחצר

חברת MTI מתמחה בייצור מערכות לגינה ולחצר. 8 דגמים ייחודיים ומודרניים בגדלים שונים וב-11 צבעים שונים העומדים לרשות לקוחותינו. ייצור מערכות הספא נעשה מאקריל ® LUCITE ארצות הברית הידועה באיכות הגבוהה ביותר בעולם. כל דגמי החברה במגוון הצבעים זמינים ומיוצרים באופן אישי לכל לקוח. מבחר נרחב של פנסים, מסננים, ג'טים, ומערכות בקרה מוצגים בתצוגה.

מוצרי חברת אמ.טי.איי משווקים ברחבי הארץ בכל חנויות הקרמיקה. קטלוג זה הינו משלים את רמת השירות הגבוהה ללקוחות שאנו נותנים לכם, הלקוחות, בנוסף לתצוגות הרבות של החברה בחנויות המובילות בתחום ולאתר האינטרנט.